KOMPLE EV TADİLATI FİKİRLERİ

KOMPLE EV TADİLATI FİKİRLERİ

 

2021 Komple Ev Tadilatı Fikirleri

Bir evin Komple Ev Tadilatı Fikirleri olması demek; alt yapısından, boyasına kadar bütün mevcut dokularının ve tesisatlarının değiştirilerek yenilenmesi anlamına gelir. Bu süreç boyunca, tadile edilecek evin mümkün olduğunca müşterimize kısa sürede teslimi hedef alınır.

Ev Tadilatı projemize başlamadan önce, müşterimizin ihtiyaç ve isteklerini dinler ve kendisine ait tarz ve uygun dokuları oluşturmak için 3D Çizim  içeren bir ön proje hazırlarız. Bu 3D çizimli ön proje bize ve müşterilerimize, uygulama aşamasında daha net ve doğru bir yol gösterdiği gibi, daha hızlı yol kat etmemizi de sağlar.

Böylelikle Komple Ev Tadilatı bitiminde daha tatmin edici  sonuçlar elde edebiliriz. Müşterilerimiz de işleri finale kavuşmadan önce dairesinin nasıl olacağını bildiği için, diğer aksesuar ve mobilyalarını bu 3D çizime göre satın alabilir ve daireleri ile bu mobilya ve aksesuarların uyumlarını muhafaza edebilirler.

 

 

2021 Komple Ev Tadilatı Fikirleri

Komple Ev Tadilatı Fikirleri’nin başında, sıcak tonlu ve keskin hatlı çizgiler tercih edilmektedir. Tercih edilen renkler arasınaki yumuşak geçişler, yapıya modern bir imaj kazandıracaktır. Bu geçişler ile dairede kullanılacak mobilya ve daire renkleri arasındaki ahenk sağlanmış olacaktır. Siz de evinize KOMPLE EV TADİLATI yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

 


WHATSAPP