EKONOMİK EV FİKİRLERİ

EKONOMİK EV TADİLAT FİKİRLERİ

 

Ekonomik Ev Tadilat Fikirleri denilince akla ilk gelen şey bütçe olmaktadır. Bir evin tadilatı yaptırılırken, şüphesiz ki uygulanacak olan tasarıma tesir eden en büyük etkenlerin başında bütçe gelmektedir. Kısıtlı bütçe ile yapılan tadilatlarda bir çok etken göz önüne alınmalı ve optimum seviyede harcama hedeflenmelidir. Yapılacak olan harcamayı optimum tutacak olan en büyük etken; tadile edilecek alandaki ürünleri değiştirilmesi değil, tamir edilerek yenilenmesi olacaktır. Böylelikle tadile edilecek alanlardaki ürünleri yenilemek yerine tamir edilmesi, size ekonomik faydasının yanı sıra, daha fazla zaman da kazandıracaktır.

Bütün bu ekonomik uygulamaları seçerken, seçilen uygulamaların ve ürünlerin, evdeki diğer dekorasyona ve yapıya olan uyumu da göz önüne alınmalıdır. Böylelikle uygulanacak olan yenilikler ile alıştığınız ürünlerden vazgeçmek zorunda kalmayarak, evinizde taze bir esinti yapacaksınız.

 

Laminat Yenileme

Ekonomik Ev Tadilat Fikirleri  ürünlerinin başında şüphesiz zemin döşemleri gelmektedir. Daire zeminleri seramik, granit olabileceği gibi son zamanlarda sağlamlığı ve pratik uygulanması ve temizlenmesi sayesinde mutfaklarda dahi AGT ÇAMSAN ve ŞERİFOĞLU  markalar gibi parkeler tercih edilmektedir. Zeminde uygulanacak olan laminat parkeler, diğer alternatiflere nazaran hem daha pratik hem de daha ekonomik olacaktır. Laminat parkeler, bizlere sunduğu onlarca renk ve doku kartelası ile de büyük bir tercih yelpazesi  sunmaktadır.

Laminat döşemelerin yanısıra, zeminlerdeki mevcut eski Lamine parkelerimizin de zımparalanarak temizlenmesi ve üzerine yeni bir kat cila uygulanması mümkündür. Böylelikle mevcutta bulunan, kısmen deforme olmuş Lamine parkelerimizi sistre cila tekniği ile ilk günkü haline döndürmemiz bize daha ekonomik bir alternatif sunacaktır.

 

Seramik Yenileme

Tadilatı yapılacak dairelerin ıslak zeminlerinde en çok tercih edilen ürünler şüphesiz seramiklerdir. Seramik uygulaması bizlere, uzun ömürlü ve sağlam alanlar sunmaktadır.Uygulandığı alanlar kolay temizlenmesinin yanısıra uzun yıllar bakım istemeksizin bizlere hizmet sunabilmektedir. Yapılacak olan tadilatta yeni seramik uygulamanın yanısıra, mevcut seramiklerin tamirlerini yaparak üzerlerini seramik boyası ile de boyayabilirsiniz. Böylelikle hem zaman kazanmış hem de ekonomik şekilde tadilatınızdaki seramik işlerini halletmiş olabilirsiniz.

 

 


WHATSAPP