DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış Cephe Mantolama | İstanbul ‘un Yetkili Mantolama Firması

METROCİTY İNŞAAT olarak  dış cephe mantolama  diğer adı ile dış cephe kaplama hizmeti konusunda tam 10 yıldır İstanbul başta olmak üzere gerek uzman kadromuz gerekse
referanslarımız ile tüm Türkiye ‘ye hizmet vermekte olan kurumsal bir inşaat firmasıyız. Şimdi dış cephe mantolama konusuna ayıracağınız birkaç dakika ile yıllar boyu enerji ve
yakıt tasarrufu yapma fırsatını yakalayacaksınız. Sadece tasarruftan kaynaklanan birikiminize değil , yaşam konforunuz ve evinizin prestijindeki yükselişe de inanamayacaksınız.

Firmamız ayrıca  Capatect Dalmaçyalı, Fawori, Polisan ve Filli Boya markalarının  yetkili fabrika bayisi olduğundan fiyatlarımız diğer firmalara göre daha ucuzdur.

Dış Cephe mantolama sistemleri, yazın soğutma, kışın ise ısıtma konusunda önemli rol oynar. Isıtma ve soğutma işlemlerinin ancak enerji sarfiyatı ile mümkün olabildiği düşünülecek olursa,
ısı yalıtımı ve mantolamanın ne denli önemli olduğu daha açık bir şekilde kavranabilir.

Uygun fiyatlı dış cephe mantolama hizmetlerimiz ve taksitle cephe giydirme işlemleriniz için bizimle iletişime geçin.

Hem binalarınızın dış cephelerine iskele kurulumu, hem yalıtımın strafor ile yapılması, gerektiğinde dış cephe fuga, yalı baskı söve denizlik gibi bina dışı güzelleştirme seçeneklerimiz ile
yeni modern ve kaliteli bir dış görünüm elde etmekle birlikte, kışın soğuktan yazın sıcaktan koruyacak mantolama uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz.

Mimarlara, Uygulama Uzmanlarına ve Site Yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Ayrıca Binalarda zorunlu olan Enerji Kimlik Belgesi de mantolama uygulaması yaptıran bina sakinlerine ücretsiz verilmektedir. Kısa bir süre sonra binalarınızda enerji kimlik belgesi olmadan alım satım dahil hiçbir resmi işlemi yapamayacağınızı biliyor muydunuz? Mantolama yapmak ve dış cephe boyamak artık yasal olarak bir zorunluluktur.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından başlatılacak olan çalışmalar kısa sürede tamamlanmaktadır. Ekibimiz bu alanda yapmış olduğu çalışmalar sayesinde
dilediğiniz her durumda kaliteli hizmet almanız için çalışmaktadır.

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden vermiş olduğumuz mantolama hizmetleri dilediğiniz her binada dış cephede çalışmaları yapılmasını sağlamaktadır.
Talep etmeniz durumunda yapılacak olan çalışmalar için adreste gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından çalışmaya başlamaktadır.
Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz her durumda taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ancak, dikkat edilmesi gereken nokta kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik son derece önemlidir. Aksi taktirde tasarruf etmek bir yana,
hiçbir fayda sağlamaması nedeniyle boşuna yatırım yapılmış olur. Bu nedenle güvenilir ve alanında uzman firmaları tercih etmeniz oldukça kritiktir.

Malzeme kalitesi mantolama fiyatlarına  doğrudan yansımaktadır. Bu nedenle fiyat/performans oranı en yüksek malzemeyi seçmeniz sizin için en doğru karar olacaktır. Bu konuda çalıştığınız firmanın ve uzmanın sizi doğru yönlendirmesi gerekmektedir.

 


WHATSAPP