MUTFAK DEKORASYONU

MUTFAK TADİLATI

Tercihlerinize Göre Özelleştirilmiştir! METROCİTY İNŞAAT Mutfağınızı yeni,taze ve modern bir görünüme dönüştürecek profesyonel kadrolarımızla hizmetinizdeyiz.

Mutfak tadilatlarında uzmanlaşmış en iyi 
Genel yükleniciyiz!

EVİNİZİN MUTFAK KALBİ

Sizin ve ailenizin çoğu zaman birlikte geçirdiğiniz yer.Herkes kendini özel,sıcak ve davetkar hissettiğiniz bir mutfağa sahip olmayı hak ediyor. METROCİTY İNŞAAT ekip üyeleri tüm bu teoriyi gerçek anlamda değiştirebilirler.

Şirketimiz,mutfak veya banyo projenizin tüm yönlerinin hak ettiğiniz özen ve dikkatler ele alınacağından emin olmanızı ve gönül rahatlığıyla yaptırmanızı sağlar.

DOLAPLAR

Tecrübemiz ve uzmanlığımız,mutfağınızı yeniden tasarlamayı ve onu hem şık hem de düzenli bir dönüştürmeyi kolaylaştıracaktır.

TEZGAH ÜSTÜ

Seçimde size yardımcı olacağız! Doğru yüzeyi bulmak,yaşam tarzınıza ayak uydurması için seçimde size yardımcı olacağız! Doğru yüzeyi bulmak, yaşam tarzınıza ayak uyduracak ve bunu yaparken iyi görünecektir!

AYDINLATMA VE AYDINLATMA

Mutfağınız, günlük işlerinizi yapabilmeniz için doğru aydınlatmaya sahip olmalıdır!

Mutfağınız için en iyi aydınlatmayı ve elektriği seçerek maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olacağız.

ZEMİN VE FAYANS

Tadilatlar zor olabilir,ancak sizi teminat altına aldık.

Fayanslar mutfağınıza ayrı bir güzellik ve işlevsellik katar.

LAVABO VE SIHHİ TESİSAT

Doğru mutfak lavabosu olmadan mutfağınız tamamlanmış sayılmaz.Geleneksel, paslanmaz, şık seçiminiz bizim için kilit nokta!

TAM MUTFAK TADİLATI

Bir mutfak tadilat projesimi planlıyorsunuz? METROCİTY İNŞAAT en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır.u yaparken iyi görünecektir!

ÇEVRE DOSTU

Çevre dostu inşaat malzemeleri seçenekleriniz her yıl daha iyi hale geliyor, bu nedenle hayalinizdeki evi inşa etmek için doğru zamanı bekliyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı.


WHATSAPP