ZEMİN PARKE DÖŞEMESİ

ZEMİN PARKE DÖŞEMESİ

METROCİTY İNŞAAT yaşam alanlarınıza renk ve güzellik katıyor.

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan masif parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercih sebebi olmaktadır.

Lamine parke ahşap tabakalardan oluşan %100 doğal bir üründür. Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılmıştır. Yüzeyi cilalı veya yağlı bir şekilde döşemeye hazırdır. İlk döşeme sonrası sistre ve cila gerektirmez ama masif parkeler gibi defalarca sistre edilebilir. Lamine parke kaliteli, uzun ömürlü ve doğal bir döşeme malzemesidir.

Laminant Parke çizilme ve darbelere karşı dayanıklı yapısı,kolay temizlenebilmesi, çevre dostu olması ve çok çeşitli renk ve desen seçenekleriyle en gözde yer kaplama materyallerinden biridir.Çözüm ortaklarımızın ürettiği üstün kalite malzeme METROCİTY İNŞAAT’ın usta uygulama ekibiyle buluştuğu zaman ortaya kusursuz estetikte zeminler çıkmasını sağlar.

Biz METROCİTY İNŞAAT olarak size beklentilerinizi aşacak bir çözümler sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizi ortaklık seviyesinde kurarak her detaya büyük özen gösteririz ve kötü sürprizlere yer vermeyiz.Altına imzasını attığımız her proje müşterilerimizi memnun ederek gönüllerini kazanırız. .

Şimdi bize bir e-mail gönderin yada telefon açın yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtsın...

 


WHATSAPP