KAPALI YÜZME HAVUZU

KAPALI YÜZME HAVUZU YAPIMI

Her nereye yapılırsa yapılsın konu kapalı yüzme havuzu yapımı ise mutlaka bizden teklif alın, kapalı yüzme havuzu yapımında profesyonel olan ekibimiz ‘den  ücretsiz keşif talebinde bulunmadan projelerinize karar vermeyin.

Kapalı yüzme havuzlarını kapalı ortamlarda olması nedeniyle diğer havuzlardan farklı olarak ısı ve nem kontrolü gerektirmektedir. Kapalı yüzme havuzu yapımının her aşamasında azami dikkat gerektirdiğini unutmayın havuzunuzun üstlenici firmasının mutlaka sertifikalı havuz inşaatında uzman firmalar tarafından yapılması gerektiğini ayrıca sözleşmeyle istediğiniz özellik ve yapısal malzemelerin belirlendiğinden emin olmanız kritik öneme sahiptir.

Yaptırmak istediğiniz havuzunuzun cinsine ve modeline karar vermeden önce mutlaka uzman ekibimizden danışmanlık almanızda fayda vardır, sürekli gelişen havuz teknolojileri ve ekipmanlarının yanı sıra son trendler ve müşteri beklentilerini takip eden firmamız sizlere doğru havuz tipini tavsiye edebileceğinden emin olabilirsiniz.

Türkiye'nin Lider Kapalı Yüzme Havuzu Kurulum Firması Olan, METROCİTY İNŞAAT’tan Teklif Almadan Kapalı Havuz Yaptırmaya Karar Vermeyin.

 


WHATSAPP