DOĞALGAZ TESİSATI

DOĞALGAZ TESİSAT

METROCİTY İNŞAAT olarak alanında uzman Makine Mühendisleri ve Tesisat Teknisyenlerimizle doğalgaz tesisat işlerini gerçekleştiriyoruz.

İGDAŞ yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırladığı projelere uygun olarak, İGDAŞ yetki belgeli Tesisat Teknisyenlerimiz tesisatın montajını gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiğimiz tesisat uygulaması, İGDAŞ tarafından incelendikten sonra sızdırmazlık testi yapılmaktadır. Yapılan uygulamanın sorunsuz olması durumunda İGDAŞ tarafından müşterimize Doğalgaz Uygunluk Belgesi sunulur. İGDAŞ standartlarına uygun olarak yapılan çalışmalarda, estetik görünüme de önem verilmektedir. Müşterilerimizin istekleri tüm yönleriyle değerlendirilip sonuçları kendisine bildirilir. Bu noktada sistemin verimli ve sağlıklı çalışması esas gayemizdir.

Biz METROCİTY İNŞAAT olarak size beklentilerinizi aşacak bir çözümler sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizi ortaklık seviyesinde kurarak her detaya büyük özen gösteririz ve kötü sürprizlere yer vermeyiz. Altına imzasını attığımız her proje müşterilerimizi memnun ederek gönüllerini kazanırız. .

Şimdi bize bir e-mail gönderin yada telefon açın yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtsın…

 


WHATSAPP