TAŞERON VE YÜKLENİCİ

YÜKLENİCİ VE TAŞERON HİZMETLERİMİZ

METROCİTY İNŞAAT, sizin için tüm ticari binalarınız,konut binalarınız,villa ve müstakil evlerinizin yapımı ile Uzman ekibimiz,binanın tasarım ve yerleşim planlaması, iç tasarım, bütçe planlaması konusunda size yardımcı olacak ve şirket içi yeniden modelleme yüklenicilerimizi kullanarak inşaat sürecini baştan sona uygulayacaktır. İstanbul’da tamamen lisanslı Ticari Genel Yüklenici ve Genel Taşeron Yüklenicisiyiz.

İstanbul bölgesi, şişli ve  küçükçekmece çevresinde müşterilerimize sunduğumuz inşaat hizmetleri, projenizin mimari tasarımından, iç tasarımından, inşaat bütçesi oluşturmaya, ruhsatlandırma ve inşaat yapımına kadar her şeyi içerir.

Kentsel dönüşüm süreci,Kaba inşaat süreci,İnce işler ve Dış cephe uygulama işleriyle anahtar teslim komple projelerinizin yapımı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uzman ekibimiz tüm süreci baştan sona yönetir. 

İnşaat Öncesi Aşama şunları içerir:  Yapılabilirlik İncelemesi, Tasarım Girdisi, Bütçeler / Tahminler, Değer Mühendisliği, İnşaat Öncesi Çizelgeleme, Alt Yüklenici Ön Nitelikleri

İnşaat Aşaması şunları içerir:  Kalite Kontrol Yönetimi, Tam Zamanlı Denetim, Doküman Kontrolleri, Maliyet Kontrolü, Güvenlik Kontrolleri, Hızlandırma ve Planlama, Alt Yüklenici ve Sahip Arayüzü

İnşaat Sonrası Aşama şunları içerir:  Garanti Bakımı, Bir Yıllık Takip Gözden Geçirme

Aşağıdaki zorunlu ücretsiz danışma talep formunu doldurun.

Genel yüklenicilerimiz İstanbul alanının tamamına ve ötesine hizmet vermektedir.

 


WHATSAPP